7 Ocak 2009 Çarşamba

yayınımıza ank dan bağlanan şahsa ithafen..bloğuma google'ın inat ve ısrarla slm nbr asl yönlendirmesiyle gelen insan:
benim bir linkim var bak: efendi-ydi.blogspot.com..
bugün niye iki kere girdin, merak ettim, sana bir post hediye etmek istedim (:s)
*bir insan neden google a slm nbr asl yazar, inan merak ediyorum. amaç ne? üzerine düşündüm biraz, çok değil ama, hayal gücüme h diyelim, then h>lots of.. ohooğo.. ama şöyle akıl karı bir cevap ben şahsen bulamadım, seninki ne olabilir ki?
*ha ip'n de static-mişş, farkedemiyorum sanma. nerelerden bağlanıyorsun acep, bir süre sürekli sıtatkauntırımın analizlerinde seninle karşılaşınca araştırdım ank valiliği işaret etti gugılın parmağı, yok artık, valilikteki insanın benim bloğumla işi olmaz, olmasın da piliz.
*ya hep slm nbr asl eşliğinde geliyosun ya bloğuma, apr'08 postlarım mı ilgi alanın, yoksa.. yoksaa bu aslında bir şortkat mı. pf.
*ağğman ya.
*bi sen varsın çok dalga geçesimin geldiği nedensiz, bir sürekli almanya'dan teyzem sıkılıyor, bir de izm den arada lülapark(!) aratmasıyla gelen kişi. komik misiniz lan. bloğuma ulaşmak için google a söyleyeceğiniz daha anlamsız ve alakasız kelime yok mu??

dets ol.iyi mi.

2 yorum:

sickprincess dedi ki...

shortcut deil favorites ya da yerimi oooooooooooooooooooo........

eFeNDi dedi ki...

ya iki dk ineklik yapma beee.. şortkat o, neden çünkü canım öyle istedi. neden keyfimin kahyasını kovdum kriz ayağına. favoritzi bilmiyoz sanki töbe töğbee..