14 Nisan 2009 Salı

abovlar içindeyim

*ağızda henüz yutulma aşamasını tamamlayamamış çikölatali kirema var iken üzerine kokakola yuvarlayınca bazı birtakım köpürmeler oluyormuş, neksel şeylermiş ö köpürcükler..

*birinin senden hoşlandığını nasıl anlarsın vol.I?
keşke böyle böyle kitaplarını yayınlasalar.
bilemezsin ki.
biri sana uyuz davranıyorsa da senden hoşlanıyor olabilir (kendimden bilirim ayarında. ne vakit birine içimde ismi lazım değil birtakım hayvancıksallar oluşup durmaksızın mütömadiyan hareket halinde olsalar, sen de triatlon kanımda hücrelerimde vesaire, ben diyeyim dans-mış meğer, eşli eşli.. tango değil ama bir çaça bir samba misal-samba eşli miydi ki, neyse. bil ki ben bu etkiyi yaratana bir vakit öküz style davranıyorum pf) aynı zamanda sana fazlaca yılışıyorsa da senden hoşlanıyor olabilir ha? (buna da var örneklerim ama isim verip rencide etmeyeyim demek isterdim ve fakat pek nevi şahsına münhasır olan bu insanlar blog koordinatlarımdan bihaber forçınitli!). hiç bir anormıl tepki yok ise de, aynı şekilde senin için deli oluyor oluyor oldu olabilir. işte, diyeceğim odur ki, ben bilmem zaman bilir. nam-ı diğer: time will tell beybim. time will tell (empty impact of duplication).

*bir arkadaşa da dediğim gibi, aile ile yaşamanın bazı güzellikleri vardır. mesela nedir o güzelliklerden biri? şudur. bir baba, haydi babayı geçelim-neden çünkü onlar nadiren mutfak işleri malzemeleri vs ile haşır neşir olurlar- bir anne nasla ve nevır -hadi nevır demeyelim- yaanii.. çoğunlukla 750 gr chokella almanıza izin vermez, size "yuha" bakışı atar. hadi diyelim atmadı -arada atmadıkları oluyor; kişilik: zevk, damak tadı, ölçüt vs derken..onlardan biri işte nys - hepsini sizin yemenize izin vermez, ay verse ne olucak küçük silipsüpürücü erkek kardeşiniz size iki lokma yeme hakkı verir max. neksel. oysa ki kendi evinizde yaşayan biriyseniz, her daim herşeyi abartma lüksüne sahip olursunuz. bu bir lükstür, yes. lüks tehlikelidir. her türlü. yani, özetle diyeceğim şudur ki, şimdi.. benim bir arkadaşım var, bu eve 750 gr chokella almış, hepsini de kendi yemiş iyi mi.. iyi değil işte, aileden ayrı yaşıyor ya, abartıyor bu böyle hep. o abartıyor. arkadaşım. yerseniz.

*metrobüs insanı insandan soğutuyor.

*herkes öğle yemeğine biriyle (at least yani o da) çıkıyor :/

*türksel abonelerini çok seviyor, hep arıyor hep soruyor.

*kurumsallaşmış yerlerde çalışmak süper şahane birşey imiş, kimse kimsenin işine karışmıyor, alakasız sorumluluk almıyor.

*oha nasıl yani :s o da himym seviyor, beirut dinliyor, o da izmirde doğmuş, e zaten süper belli oluyor! :)

Hiç yorum yok: